Szíveségbank - Keres / Kínál

Segítsünk az iskolánknak, tanulóinknak!

Segítheted apró tárgyakkal, eszközökkel, de ötleteiddel, munkáddal tanulóinkat a tanulásban, az osztálytermek, iskola környezetének szépítésével. Mindenki jó valamiben, mindenkinek vannak jó ötletei, számára felesleges tárgyai. A felajánlásodhoz írd oda, mit keresel, neked mire lenne szükséged! Segítünk megtalálni az ideális partnert.

Megjelölhetsz konkrét osztályt, tanulót, akinek a felajánlást teszed. Ha a nyilvánosságot nem vállalod fel, akkor írj egy jeligét. Minden felajánlás hasznos valakinek. A későbbiekben ezen az oldalon tudsz kapcsolatot teremteni. A technikai kivitelezésig küld el ajánlatodat, kérésedet az iskola email címére: palyazatszi2018@gmail.com!

Kellemes egymásra találást kívánok!

Kérések:

Meghívó

A Jászapáti Szent Imre Katolikus Általános Iskola Az EFOP-1.3.5-16-2016-00630 számú pályázat keretében

2018. június 21-én 08.00-17.00-ig

Szívességcsere

elnevezésű programunkra szeretnénk meghívni a kedves szülőket, mely során közös munkával iskolánk kerítését varázsolnánk szebbé.
A munkához minden szükséges eszközt biztosítunk!
Amennyiben úgy érzi, akár pár órára is szívesen csatlakozna hozzánk, nagy örömmel várjuk!

Tegyük szebbé együtt gyermekünk iskoláját!

Kalmár Istvánné

Felajánlások: