Június 22-én került megrendezésre iskolánkban a tanévzáró ünnepség a templomban. Először hálát adtunk a tanévért, meghallgattuk Kovács József káplán atya szavait, elénekeltük a Te Deumot, majd szentségi áldásban részesültünk. Az első és a negyedik osztályosok versei után meghallgattuk Kalmár Istvánné intézményvezető ünnepi gondolatait. Iskolánkban az idei tanévben is sok tanuló ért el kimagasló eredményeket. Egész éves munkájukat köszöntük meg a tanévzáró ünnepség keretében. Az okleveleken mindenki elolvashatta, hogy miért kapta a jutalmat. Volt, aki példamutató szorgalmáért, volt, aki kimagasló tanulmányi munkájáért, volt aki a versenyeken elért kimagasló eredményéért, volt, aki a hitéleti tevékenységéért.

Jutalmazottak:

8. osztály:
Dajka Dzsenifer
Pozák Katalin

Az ünnepség végén elbúcsúztattuk Kovács József atyát, aki augusztustól Miskolcon folytatja papi szolgálatát.
Végül igazgató asszony jó pihenést és hasznos időtöltést kívánva lezárta a 2017/2018-as tanévet.